KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087295
nr 1608 7295
Bo von Schwerin
(1881-1940), Sverige
Oljemålning, Signerad, skärgård. Olja på duk, 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 40x55 cm
Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.
måndag 25 mars 2024
kl 20:19:00
Bo von Schwerin
Läs mer om Bo von Schwerin